Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Изложение-Базар на Пойни и декоративни птици-АСЕНОВГРАД 2009

Изложение-Базар на Пойни и декоративни птици-АСЕНОВГРАД 2009

Мнениеот Христо Чакмаков » Сря Окт 07, 2009 7:13 pm

Колеги,имам честа да ви информирам,че на 24-25 октомври 2009 год. в град Асеновград,ще се проведе Изложение-Базар на Пойни и декоративни птици.Мероприятието ще се проведе в /бившият/ р-т Орфей,начало от 10 часа на 24.10.09-краят е на 25.10.09 в 13 часа.За пристигащите от посока Пловдив,не се влиза в града минава се по околовръстният път р-та е срещу бившият Месокомбинат.А за пристгащите от посока Поповица на 1-ят светофар се завива на дясно и се продължава направо след около 500-600 метра се намира ресторанта.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот sandan » Чет Окт 08, 2009 3:54 pm

Всички членове на БНЦК които искат да участват в изложението нека ми се обадят на тел.0898536327 . Краен срок за подаване на заявки утре (петък ) 19.00 часа.


Засега провеждането на националната изложба в Пазарджик и регионалната в София са под въпрос ,та Асеновград е единственото сигурно място където да си окажеме птиците .
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

съобщения

Мнениеот sando » Пет Окт 09, 2009 2:03 pm

сандан ти като какъв разпросраняваш информация че нямада се провежда национална изложба**тиси само един член на асоциацията*има си хора които решават и казат*но явно ти неможеш да решиш нищо сам а само слушаш какво ти се казва и изпалняваш :nono:
sando
потребител
потребител
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Яну 16, 2009 10:33 pm
Местоположение: POMORIE

Re: съобщения

Мнениеот sandan » Пет Окт 09, 2009 3:21 pm

sando написа:сандан ти като какъв разпросраняваш информация че нямада се провежда национална изложба**тиси само един член на асоциацията*има си хора които решават и казат*но явно ти неможеш да решиш нищо сам а само слушаш какво ти се казва и изпалняваш :nono:


Не съм казал че няма да има национална и софииска изложби , но засега не е 100% сигурно и за двете . В София не е напълно сигурна залата а в Пазарджик не са уговорени още съдиите.
Аз също се надявам да се проведат и двете ,а на тази в София ще помагам за провеждането.
Ката член на асоциацията имам право да изкажа мнение ,а провеждането на изложбата зависи от всички нас , защото ние показваме птиците си.
Аз мога да реша сам дали да участвам в подготовката на националната изложба и съм го направил ,ако си бил в Ст.Загора знаеш какво казах .

.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот sandan » Пет Окт 09, 2009 3:55 pm

Току що говорих с председателя на Асоциацията Трендафил Трендафилов и той каза че нещата са се развили в положителна посока ,съдия е уговорен и национална изложба вече 100 % в Пазарджик ще има. Там проблем със залата няма така че всичко е точно.

Извинявам се ако съм подвел някого , благодаря на sando че ме провокира да се обадя за пресна информация .
Ще говоря с организатора А, Янков за да пуснем информация за ден и място на провеждане във форума.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Re: съобщения

Мнениеот doctora » Пет Окт 09, 2009 6:47 pm

sando написа:сандан ти като какъв разпросраняваш информация че нямада се провежда национална изложба**тиси само един член на асоциацията*има си хора които решават и казат*но явно ти неможеш да решиш нищо сам а само слушаш какво ти се казва и изпалняваш :nono:

Четете, преди да обвинявате. Всеки член има право на мнение. На никой не може да се казва и да изпълнява. Не забравяйте, че това е доброволна организация. Октомври месец е и не се знае още нищо за изложбите. Това са фактите.
Малиноа-bellen-винаги "L" и никога"R" ; belrol-винаги "R" и никога "L"; fluitrol-едва доловимо "R" и никога "L" ;tjokken-удари с пръст по стара порта;tjokkenrol-същото но по бързо и едва доловимо "R"
doctora
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:33 am
Местоположение: St.Zagora

Мнениеот mironti » Съб Окт 10, 2009 12:00 am

Организацията по провеждането на изложението на птиците в Асеновград е на 100% направена.Освен залата за изложението сме подготвили конферентна зала,в която ще се разгледат интересни теми относно пернатите ни любимци! Ще имаме удоволствието да чуем много интерсни неща за цветните канари от хора, добре познати на всички заинтересовани. Надяваме се и сме амбицирани да направим едно добро изложение,като се има в предвид че това е първото в Асеновград.Пълни подробности относно мероприятието ще получите утре от прецедателя на асеновградското дружество Христо Чакмаков.
Желая здраве на всички :)
mironti
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:41 pm
Местоположение: Asenovgrad

част от програмата

Мнениеот Христо Чакмаков » Съб Окт 10, 2009 10:32 am

Колеги,явно има доста хора,който са останали с грешна информация или са подведени / имам предвид колегата от Поморие /.Лично аз и цялото наше дружество сме ангажирани с провеждането на Изложението-Базар,мога съвсем отговорно да ви заявя,че е направена нужната организация по провеждането на мероприятието.Ще си позволя да ви запозная с програмата:
1.На 24.10.2009 год.-от 08 до 10 часа-прием на птици
2.На 24.10.2009 год.-от 10 часа откриване на Изложението-Базар
3.На 24.10.2009 год.-от 16 часа в залата на хотел Царевец,ще се проведе Семинар-обучение за Цветни канари и декоративни птици.
4.На 24.10.2009 год.-от 19 часа в ресторанта на хотел Царевец,ще се проведе банкет.
5.на 25.10.2009 год.-в 13 часа закриване на Изложението-Базар

Относно темите на семинара,ако някой го интересува днес в малко по-късен час,ще бъдат публикусани.
Колеги искам да ви обърна внимание,че на Изложението-Базар в Асеновград всеки канаровъд искащ да участва в Базара трябва да притежава и ПЪТЕН ЛИСТ от Ветеринарните власти.Без такъв документ птици няма да се допускат на Изложението.
Относно желаещи да присъстват на банкета и нощувки ще приемаме заяви до 13.10.2009 год.на тел.0899982935-Христо Чакмаков.
На Изложението,ще бъдат преставени не само канари,имаме заявки за папагали,финки и др.
Всеки,които има желание и проявява интерес нека посети Изложението-Базар на Пойни и декоративни птици-АСЕНОВГРАД 2009
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Re: съобщения

Мнениеот Христо Чакмаков » Съб Окт 10, 2009 2:50 pm

sando написа:сандан ти като какъв разпросраняваш информация че нямада се провежда национална изложба**тиси само един член на асоциацията*има си хора които решават и казат*но явно ти неможеш да решиш нищо сам а само слушаш какво ти се казва и изпалняваш :nono:


"КОЛЕГА" , не ВИ познавам и незная до каква степен сте навътре в организацията на което и да е мероприятие,ако въобще наистина участвате някъде?????Но когато Емил публикува информацията за конкурсите в Пазарджик и София,за Националният съдията не беше осигурен и към онзи момент конкурсът беше под въпрос от към присъствието на СЪДИЯТА !!!!!!! ДРАГИ МИ "КОЛЕГА" !!!!!
А сега може и да греша,но ще ви дам малко домашно постарайте се от вашите информатори да научите:истина ли е че този път СЪДИЯТА е на 100% осигурен????Защото аз разбрах,че с него е проведен само разговор без да е даден положителен отговор /явно проблема със СЪДИЯТА е отново актуален / ?????
Искрено се надявам и желая,Националният конкурс да се проведе за да може да видим труда на колегите от изминалият сезон и най-добрите да получат своите призове.Затова работят всички колеги!!!
За да не прекалявам с търпението на останалите във форума,ще Ви кажа нещичко за последно:Погледнете се в огледалото и там ще откриете ОНЗИ КОИТО ИЗПЪЛНЯВА ПОРЪЧКИ !!!
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот петър » Съб Окт 10, 2009 8:40 pm

Здрасти Христо,очертава се добра изложба в Асеновград ,аз лично нямам намерение да продавам там,но ми се иска да те попитам откъде идва изискването за пътен лист от ветеринарните власти,съществува ли такъв ветеринарен закон.Ние границите на Европа махнахме и си караме птиците без документи вкл. и в самолата,същото важи и за кучета и котки за тях се иска да са само в клетка и да се возят в багажното отделение.Ако такъв е закона добре просто този,който го е определил нека го цитира,но не вярвам да го обясните на хората с кокошки и с гълъби,че не могат да продават.Ако това е валидно само за канарчетата тогава е добре да помислим за това което казах за пазарите на организираните от БАДП изложби.Най-добре е да има ветеринарен контрол на място.
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

Мнениеот doctora » Нед Окт 11, 2009 10:27 pm

Не познаването на законите, не освобождава от отговорност.
Малиноа-bellen-винаги "L" и никога"R" ; belrol-винаги "R" и никога "L"; fluitrol-едва доловимо "R" и никога "L" ;tjokken-удари с пръст по стара порта;tjokkenrol-същото но по бързо и едва доловимо "R"
doctora
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:33 am
Местоположение: St.Zagora

Мнениеот sandan » Пон Окт 12, 2009 9:48 am

В рамките на изложението в Асеновгад ще се проведе семинар обучение по следните теми :
Певчески канари - видове ,песен ,обучение ,начин на оценяване.
д-р Х.Христов

Класификация на цветните канари
Е.Ковачев

Унаследяване при цветните канари
д-р Б.Велев

Профилактики и правилно хранене при декоративните птици
д-р Х.Христов
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Следваща

Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта