Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Изложение-Базар на Пойни и декоративни птици-АСЕНОВГРАД 2009

Re: съобщения

Мнениеот SIM » Пон Окт 19, 2009 7:15 am

Христо Чакмаков написа:
sando написа:сандан ти като какъв разпросраняваш информация че нямада се провежда национална изложба**тиси само един член на асоциацията*има си хора които решават и казат*но явно ти неможеш да решиш нищо сам а само слушаш какво ти се казва и изпалняваш :nono:


"КОЛЕГА" , не ВИ познавам и незная до каква степен сте навътре в организацията на което и да е мероприятие,ако въобще наистина участвате някъде?????Но когато Емил публикува информацията за конкурсите в Пазарджик и София,за Националният съдията не беше осигурен и към онзи момент конкурсът беше под въпрос от към присъствието на СЪДИЯТА !!!!!!! ДРАГИ МИ "КОЛЕГА" !!!!!
А сега може и да греша,но ще ви дам малко домашно постарайте се от вашите информатори да научите:истина ли е че този път СЪДИЯТА е на 100% осигурен????Защото аз разбрах,че с него е проведен само разговор без да е даден положителен отговор /явно проблема със СЪДИЯТА е отново актуален / ?????
Искрено се надявам и желая,Националният конкурс да се проведе за да може да видим труда на колегите от изминалият сезон и най-добрите да получат своите призове.Затова работят всички колеги!!!
За да не прекалявам с търпението на останалите във форума,ще Ви кажа нещичко за последно:Погледнете се в огледалото и там ще откриете ОНЗИ КОИТО ИЗПЪЛНЯВА ПОРЪЧКИ !!!



не знам да се смея ли да плача ли .... нищо не се е променило в света на канарджиите това не е клуб за клубари чиито занимания са отглеждане и развъждане на цветни и певчески канари това е клуб на жени и то какви жени СТАРИ МОМИ само злостни забележки само интриги . погледнете какво става в другите държави говоря на тея с големите претенци . изгонихте сума и свестни и истински клубари . онези които изпълняват поръчки ..... УСПЕХ НА ОНЕЗИ ИСТИНСКИ МОМЧЕТА КОИТО НОСЯТ ПАНТАЛОНИ :cool: И ХОБИТО Е ПРЕД СМЕШНИТЕ МЕРАЦИ ЗА ВЛИЯНИЕ НА НЯКОИ ХОРИСА .
SIM
потребител
потребител
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:40 am

отговор

Мнениеот Христо Чакмаков » Пон Окт 19, 2009 3:20 pm

Благодаря за подрепата от страна на SIM,които и да той влизам му в положение и проявявам човечност и разбиране.Мисля,че не е тук мястото за разчистване на каквито и да е лични или клубни сметки.Фактите са следните един млад клуб реши да направи Изложение-Базар за пойни и декоративни птици,и нещата дай Боже вървят към реализацията на тази идея.Остават броени дни до провеждането на мероприятието,всичко останало към настоящият момент не ни интересува.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот todpetrov » Пон Окт 19, 2009 6:53 pm

Колеги правете конкурса няма нужда да обяснява те на , който и да било защо го правите и как най - важното ,че има хора като вас и ги правят тези неща . Всеки ще каже не но малко сте хората , който го правите така ,че аз много се радвам на такива хора , като вас :) само успехи в този и в следващите разбира се :)
todpetrov
потребител
потребител
 
Мнения: 502
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:26 am
Местоположение: Добрич

Изложение-Базар на Пойни и декоративни птици-АСЕНОВГРАД 2009

Мнениеот иван росинов » Съб Окт 24, 2009 10:30 pm

Доста птици имаше,добри също!
иван росинов
потребител
потребител
 
Мнения: 148
Регистриран на: Чет Дек 25, 2008 4:18 pm

Мнениеот shikata » Съб Окт 24, 2009 10:48 pm

Дано да има и снимки
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот Мъро » Съб Окт 24, 2009 10:49 pm

нещо интересно освен канарчета
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Изложение-Базар на Пойни и декоративни птици-АСЕНОВГРАД 2009

Мнениеот иван росинов » Съб Окт 24, 2009 11:57 pm

Имаше и папагали -вълнисти,мисля че и нераделки но не ти разглеждах подробно-колегите ще пишат повече.Жако или пък други по интересни липсваха.
иван росинов
потребител
потребител
 
Мнения: 148
Регистриран на: Чет Дек 25, 2008 4:18 pm

Мнениеот Мъро » Нед Окт 25, 2009 1:13 am

защо пък жакото да е интересно :?:
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот петър » Нед Окт 25, 2009 6:38 pm

Изложението-базар стана много хубаво-сигурно имаше около 1000 канарчета и всички се продаваха-имаше елитни екземпляри за ценители и масови птици,които търговците или по-непретенциозни любители да си накупят.По-малко бяха папагалите и амадините,но от доста добро качество.По мои наблюдения сигурно се продадоха около 250канара-това може и да е рекорд за която и да е изложба.Надявам се,че се постави началото на една добра традиция.
разочарован съм от слабата посещаемост на семинара-можи би само колегите от Асеновградският клуб,а имаше какво да се чуе и научи от лекторите,дори и аз научих нещо ново и съм амбициран за изложението в Пловдив да поговоря с колегите от Пълдин хоби и да организираме нещо-харесах си темата за неклисическите меланини.Може би трябва да се намери по-удобно време за пътуващите,но какво да правим пазара е голяма тръпка и всички искат да са там до последно.Поздравления за мероприятието на всички организатори и участници!
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

Мнениеот felipe » Нед Окт 25, 2009 8:39 pm

Аз не съм канаровъд,но бях на изложението(не знаех за него,но мястото се намира в съседство с жилището ми),направи ми впечатление масовостта-имаше много народ,и организацията-много добре организирано.
Всички клетки бяха еднакви,имаше табелки с имената на собствениците...а канарчета много,не им разбирам,но наистина имаше много птички.
Абе изобщо ,хареса ми,евала на хората организирали и участвали в събитието,силен клуб имало в Асеновград,а аз бях чувал само за гълабарите :D .
П.П.Аз отглеждам кадънка,която е при мен трета година...
felipe
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 01, 2009 10:44 pm
Местоположение: Асеновград

Абе, хубавото си е хубаво!

Мнениеот Станислав » Пон Окт 26, 2009 1:01 pm

Не ги разбирам много нещата, ама на мен си ми беше кеф да зяпам!
Май над 400 номера имаше на клетките, от изложбените. За продажба - и те сигурно бяха толкова.
Като сложиш стотина канарджии и още толкова посетители - ами хубаво стана! :| :| :|
Имаше няколко старателно снимащи човека. Поне двама или трима бяха от канарджиите(и вероятно от форумджиите), а не от посетителите. Очаквам да качат снимки. Да видят всички, що за изложба направиха станимъчене! :|
Канари, канари ... по едно време спрях да ги различавам ...
Разкошни гулдови амадини и папагали имаше на последната редица! Кефих им се половин час и после се връщах още дна пъти, да ги погледна пак. Също и папагалите, които бяха на перваза, до прозорците, хич не ги разбирам, ама хубавото си хубаво. По едно време малко затихна около тях, успокоиха се явно, та чак запяха.

Ама една снимка е колкото сто думи, тъй че да почакаме и фотаджиите ...
Станислав
бан
бан
 
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:01 pm

отговор

Мнениеот Христо Чакмаков » Пон Окт 26, 2009 1:10 pm

Колеги,искам да ви информирам,че Изложението-Базар на пойни и декоративни птици АСЕНОВГРАД 2009,завърши и според краткият разбор след края е:че провеждането на мероприятието премина отлично като за първа изява.Искам да благодаря на всички членове на нашият клуб за активноста по реализацията на Изложението,и да изкажа БЛАГОДАРНОСТА си към колегите от БНКЦК и КЛУБ "ДЪГА"-Ст.Загора,за активното им участие с птици и за така важният и интересен семинар,които проведоха.След няколко дни ще кача и снимки от Изложението и се надявам да ви харесат и да ви поощтря следващата година тези които неуспяха тази година да ни посетат и участват.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта