Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Национална изложба на БАДП Пазарджик 2009 г

Мнениеот sando » Сря Ное 11, 2009 10:47 pm

не мислишли че има доста такива
sando
потребител
потребител
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Яну 16, 2009 10:33 pm
Местоположение: POMORIE

Мнениеот sando » Сря Ное 11, 2009 11:02 pm

моето мнение е че трябва хората които не искат да работят и някои които немогат по добре да се оттеглят доброволно от организициония живот
sando
потребител
потребител
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Яну 16, 2009 10:33 pm
Местоположение: POMORIE

Мнениеот doctora » Чет Ное 12, 2009 1:35 am

Тази изложба бе провалена още при обяваването от пролетната сбирка. Хората които стояха зад тази оферта сами се объркаха-исказаха се неподготвени. Организирането на изложение не е само зала и хотел. Има си и други условия.
Малиноа-bellen-винаги "L" и никога"R" ; belrol-винаги "R" и никога "L"; fluitrol-едва доловимо "R" и никога "L" ;tjokken-удари с пръст по стара порта;tjokkenrol-същото но по бързо и едва доловимо "R"
doctora
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:33 am
Местоположение: St.Zagora

Мнениеот doctora » Чет Ное 12, 2009 1:37 am

Все пак трябваше да се проведе......и то с родните съдии......
Малиноа-bellen-винаги "L" и никога"R" ; belrol-винаги "R" и никога "L"; fluitrol-едва доловимо "R" и никога "L" ;tjokken-удари с пръст по стара порта;tjokkenrol-същото но по бързо и едва доловимо "R"
doctora
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:33 am
Местоположение: St.Zagora

Мнениеот КАЛЕЕВ » Чет Ное 12, 2009 4:39 pm

Лично мойто мнение е,че независимо каде ще е изложбата и кой ще я прави винаги ще има неподготвени с изявленията си, съдбата им ще бъде все предопределена докато се работи по този начин в БАДП . Няма смисъл да се правят каквито и да е закачки,а и тук не му е мястото.
Аз знам едно,че нов бардак със стари к.... не се прави :cool:
Никога не е късно да постъпиш правилно
Аватар
КАЛЕЕВ
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 8:50 pm
Местоположение: Пазарджик

отговор

Мнениеот Христо Чакмаков » Чет Ное 12, 2009 11:23 pm

Най-после,да си дойдем малко на думата КОЛЕГИ,отностно "ПРОВАЛЕНАТА" Нацоинална Изложба.

Защо някой си въобразяват и нападат други колеги за това,че нежелаят на участват в организацията на Изложбата.Мисля,че памета на Sando не му е изневерила и помни какво се случи март месец в Пазарджик,кой дружества подкрепиха г-н Янков и кой казаха,че няма да помагат тази година като се разбра къде ще е Изложбата.Нека тези които поеха отговорноста да гласуват за Пазарджик,да бяха поели и тежеста в подготовката и провеждането на така подкрепяното от тях мероприятие-КЪДЕ СА ТЕЗИ КОЛЕГИ???
В Ст.Загора през месец Септември,когато се видя,че нещата вървят към сегашния край,тогава подкрепящите се отеглиха и за пореден път се доказаха,като "отговорни" !!!
Не мислите ли,че всеки един от нас има право на избор дали да участва в дадено мероприятие или да не участва и най-вече да има право да се изкаже свободно и да изрази позицията си-нали сме ДЕМОКРАТИЧНА Организация или .......????
Мисля,че тук е мястото да спра и да оставя малко и за следващата ни среща очи в очи,който дойде на такава ???
Лично аз и нашето дружество сме разочаровани от ОТМЕНЕНАТА Национална Изложба смятам,че трябваше да се проведе,колегите ангажирани с провеждането и сигурно са не по малко разочаровани от всички нас.
Сега малко лична информация.Днес имах малка обиколка по маршрут-Асеновград-Харманли-Тополовград-Елхово-Болярово-Ямбол-Асеновград.Вчера получих информацията за национална забрана,за провеждането на изложби,пазари и други струпвания на хора и животни на едно място заради ГРИПА.Днес в Асеновград се продаваха птици /гълъби,кокошки,пуйки,патици,кадънки и др./ напълно свободно и без каквато и да е забрана от властите.Същата ситуация имах честа да видя с очите си в Болярово и Ямбол / а от там май започна епидемията/, с какво Пазарджик е по страшен или просто се......????
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

отговор

Мнениеот Христо Чакмаков » Чет Ное 12, 2009 11:31 pm

КАЛЕЕВ написа:Лично мойто мнение е,че независимо каде ще е изложбата и кой ще я прави винаги ще има неподготвени с изявленията си, съдбата им ще бъде все предопределена докато се работи по този начин в БАДП . Няма смисъл да се правят каквито и да е закачки,а и тук не му е мястото.
Аз знам едно,че нов бардак със стари к.... не се прави :cool:



Относно старите К.... промените са наложителни,но трябва да се направи анализ на всеки,ангажиран с длъжност в Асоциацията,има трески за дялане и краино време да се започне с промените,ако искаме да има Асоциация.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Re: отговор

Мнениеот stanil123 » Чет Ное 12, 2009 11:48 pm

Христо Чакмаков написа:
КАЛЕЕВ написа:Лично мойто мнение е,че независимо каде ще е изложбата и кой ще я прави винаги ще има неподготвени с изявленията си, съдбата им ще бъде все предопределена докато се работи по този начин в БАДП . Няма смисъл да се правят каквито и да е закачки,а и тук не му е мястото.
Аз знам едно,че нов бардак със стари к.... не се прави :cool:



Относно старите К.... промените са наложителни,но трябва да се направи анализ на всеки,ангажиран с длъжност в Асоциацията,има трески за дялане и краино време да се започне с промените,ако искаме да има Асоциация.
Христор,така като те анализирам си отговорен човек.Ти съгласен ли си в следващото ръководство да заемеш отговорна позиция?
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv

Мнениеот stanil123 » Чет Ное 12, 2009 11:55 pm

sandan написа:Незнам да има канаровъд , който не иска да има изложба.
Ти ли не знаеш?Съмнявам се.(':nono:')
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv

Re: отговор

Мнениеот Христо Чакмаков » Пет Ное 13, 2009 9:55 am

Христор,така като те анализирам си отговорен човек.Ти съгласен ли си в следващото ръководство да заемеш отговорна позиция?


Здрасти Станиле мисля,че е малко рано за нови номинаций за промени в Асоциацията/лично за моята персона/.Аз имам още доста несвършена работа в нашият клуб /както ти сам знаеш ние сме може би най-младият клуб/,но тази година се показахме и като най-силният.Тук визирам обещаното и проведено в срок мероприятие,което беше реализирано с помоща и единството на клуба за което отново им БЛАГОДАРЯ.Тук е мястото да ви кажа,че клубовете които ни подкрепиха пролета удържаха на думата си и позициите си-БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ.Мисля,че на всеки е известно една малка истина-Че всеки лидер /аз лично не се изживявам като такъв/ трябва да има подкрепата на свойте членове.А тази подкрепа се постига когато се бориш за техните права навсякаде и с каквито е необходими средства,при нас няма делене на ОРФЕЙЧЕТА и занимаващи се с цветни канари.Лично на мен са ми поставени задачи от клуба и моята единствена цел е да ги изпълня,имаме още работа предстои ни Регионалното за ОРФЕЙЧЕТО там имам ангажимент които съм поел.

Ако нашият клуб вземе решение,да се издигне номинация на които и да е колега гарантирам ви,че позицията ни ще бъде обоснована и защитена.Лично аз ще участвам активно с каквото мога за да вървят нещата в Асоциацията към все по-добро /имаме нужда да си кажем истините за някои неща и това трябва да стане,стига сме се крили/.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

отговор

Мнениеот Христо Чакмаков » Пет Ное 13, 2009 10:13 am

stanil123 написа:
sandan написа:Незнам да има канаровъд , който не иска да има изложба.
Ти ли не знаеш?Съмнявам се.(':nono:')


Станиле,ако не ме лъже памета ти присъстваше и в Пазарджик и Ст.Загора.Помниш какви бяха разискванията,може би най-важното беше,че липсваше международният съдия,залата беше под въпрос,Ангел Янков се видя в чудо защото подкрепилите го не му помагат с нищо.
Не е нужно да се нападат колеги изразили ясната си позиция по даден въпрос,ние също бяхме против кандидатурана на Пазарджик,но щяхме да вземем участие и г-н Янков имаше заявени птици от нашият клуб.

Ще ви повторя мнението си,това,че някой се е отказал да участва или помага за дадено мероприятие не го прави САБОТЬОР.Това е право на личен избор и всеки е длъжен да го уважава.
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот КАЛЕЕВ » Вто Ное 17, 2009 11:44 am

УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ,
УВЕДОМЯВАМЕ ВИ, ЧЕ НАЦИОНАЛНАТА ИЗЛОЖБА НА ЦВЕТНИ КАНАРИ И КАФЕЗНИ ДЕКОРАТИВНИ ПТИЦИ В ГР. ПАЗАРДЖИК СЕ ОТЛАГА ЗА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ, ПОРАДИ ЗАБРАНА ЗА ПРОВЕЖДАНЕТО Й ОТ ГЕНЕРАЛНИЯ ДИРЕКТОР НА НВИС, ЧИЕТО ПИСМО ПУБЛИКУВАМЕ ОТДЕЛНО.
РЪКОВОДСТВОТО НА БАДП ПОЕМА ЗАДЪЛЖЕНИЕТО ДА ВИ УВЕДОМИ СВОЕВРЕМЕННО ЗА НОВАТА ДАТА НА ИЗЛОЖБАТА, КОЯТО СЕ НАДЯВАМЕ ДА СТАНЕ ПРЕЗ МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ 2009 Г.


ЗАМ. ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БАДП
/АНГЕЛ ЯНКОВ/
Никога не е късно да постъпиш правилно
Аватар
КАЛЕЕВ
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 8:50 pm
Местоположение: Пазарджик

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта