Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Януари 2010, София

Януари 2010, София

Мнениеот omra » Сря Дек 30, 2009 7:51 pm

Предлагам пространство, което може да използвате за среща, преди началото на сезона както размножителният, така и експозиционният. Може да се направи "репетиция" за някакво представяне ....или както ви е удобно.
Сградата се намира близо до пожарната, широк център в София и е по-известна като ателие Пластелин, правят се повече изложби на картини но...ако го отоплим добре- има 2 газови печки....цялата южна стена е в прозорци 8 метра на 4 широчина' т.е. естествена светлина, два етажа...
ето линк, можете да разгледате цялото пространство, като натиснете левият бутон на мишката и я преместите върху картинката най- отгоре на сайта.
http://www.atelie-plastelin.com
Ако решите, че можете да го използвате за нещо, пишете ми.
Аватар
omra
потребител
потребител
 
Мнения: 29
Регистриран на: Съб Сеп 06, 2008 3:49 pm
Местоположение: София

Мнениеот Dr. Velev » Сря Дек 30, 2009 11:36 pm

Преди всичко Честита Коледа и Нова година . Ти си една от първите включила се в Първата "Експедиция " към Регио Емилия. Много се радвам на предложението ти ,но ще трябва да ме заведеш да го огледаме и преценим какво можем да направим . Имам много идеи една от които я копирам от съседите турци , които провеждат нещо като търгове на хубави птици . Сега на 8, 9, и10 януари заменаваме за Националното изложение на канари и други декоративни птици в Истамбул и след като се върнем /живот и здраве / ми се обади да предприемем нещо .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Berkant Molla » Чет Дек 31, 2009 2:16 am

много се радвам че ще се срещнем тук в Истанбул
чакам с нетарпение
Berkant Molla
потребител
потребител
 
Мнения: 115
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 1:01 am

Re: Януари 2010, София

Мнениеот perta » Нед Яну 03, 2010 3:23 pm

omra написа:Предлагам пространство, което може да използвате за среща, преди началото на сезона както размножителният, така и експозиционният. Може да се направи "репетиция" за някакво представяне ....или както ви е удобно.
Сградата се намира близо до пожарната, широк център в София и е по-известна като ателие Пластелин, правят се повече изложби на картини но...ако го отоплим добре- има 2 газови печки....цялата южна стена е в прозорци 8 метра на 4 широчина' т.е. естествена светлина, два етажа...
ето линк, можете да разгледате цялото пространство, като натиснете левият бутон на мишката и я преместите върху картинката най- отгоре на сайта.
http://www.atelie-plastelin.com
Ако решите, че можете да го използвате за нещо, пишете ми.


Идеята е страхотна! Особено за любители като мен, които не участват в изложби, е една добра възможност да си покажат птичките! :oops:
А и наистина може да се получи и нещо като пазар, или място за размяна...
...докъде ли не стигат хората в стремежа да си осмислят някак живота.
Аватар
perta
потребител
потребител
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:47 pm

Мнениеот stanil123 » Вто Яну 05, 2010 2:11 pm

Dr. Velev написа:Преди всичко Честита Коледа и Нова година . Ти си една от първите включила се в Първата "Експедиция " към Регио Емилия. Много се радвам на предложението ти ,но ще трябва да ме заведеш да го огледаме и преценим какво можем да направим . Имам много идеи една от които я копирам от съседите турци , които провеждат нещо като търгове на хубави птици . Сега на 8, 9, и10 януари заменаваме за Националното изложение на канари и други декоративни птици в Истамбул и след като се върнем /живот и здраве / ми се обади да предприемем нещо .
Докторе като чета вашия пост разбирам че тази година пак няма да уважите НАЦИОНАЛНИЯ КОНКУРС на Орфея 09и10 2010год.Не че чак толкова някой изгаря от желание да ви види но все пак конкурса е НАЦИОНАЛЕН.Мисля че ОРФЕЯ са към Българската Асоциация а вие сте СЕКРЕТАР на тази Асоциация и най малкото заради това че заемате този пост би било редно да се УВАЖИ този НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС.Да не говорим че работата спрямо датите на всички чужди певчески конкурси никаде не се обявяват.Извинявайте д-р Велев но работата спрямо Орфея изобщо не сия гледате.Защото миналата година както тази нашият НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС съвпада с този в Истанбул и ние за втора поредна година ще го пропуснем.(':cry:')Много важно вие нали ще бъдите там.Важно е защото трябва малко и работа не само интриги.Важно е защото скоро ще избираме нови фигори в Асоциациата и аз лично вас няма да ви подкрепя.(':nono:')
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv

Мнениеот христо абаджиев » Вто Яну 05, 2010 6:01 pm

Много е жалко когато темите се окипазяват от убидени и засегнати които не исползват за целта личната си кореспонденция.
христо абаджиев
Модератор
Модератор
 
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 11:04 pm
Местоположение: Казанлък

Мнениеот Dr. Velev » Сря Яну 06, 2010 3:15 am

stanil123 написа:
Dr. Velev написа:Преди всичко Честита Коледа и Нова година . Ти си една от първите включила се в Първата "Експедиция " към Регио Емилия. Много се радвам на предложението ти ,но ще трябва да ме заведеш да го огледаме и преценим какво можем да направим . Имам много идеи една от които я копирам от съседите турци , които провеждат нещо като търгове на хубави птици . Сега на 8, 9, и10 януари заменаваме за Националното изложение на канари и други декоративни птици в Истамбул и след като се върнем /живот и здраве / ми се обади да предприемем нещо .
Докторе като чета вашия пост разбирам че тази година пак няма да уважите НАЦИОНАЛНИЯ КОНКУРС на Орфея 09и10 2010год.Не че чак толкова някой изгаря от желание да ви види но все пак конкурса е НАЦИОНАЛЕН.Мисля че ОРФЕЯ са към Българската Асоциация а вие сте СЕКРЕТАР на тази Асоциация и най малкото заради това че заемате този пост би било редно да се УВАЖИ този НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС.Да не говорим че работата спрямо датите на всички чужди певчески конкурси никаде не се обявяват.Извинявайте д-р Велев но работата спрямо Орфея изобщо не сия гледате.Защото миналата година както тази нашият НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС съвпада с този в Истанбул и ние за втора поредна година ще го пропуснем.(':cry:')Много важно вие нали ще бъдите там.Важно е защото трябва малко и работа не само интриги.Важно е защото скоро ще избираме нови фигори в Асоциациата и аз лично вас няма да ви подкрепя.(':nono:')

Това силно ме радва :cry:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Сря Яну 06, 2010 3:56 am

ХОБИТО Е ЗА УДОВОЛСТВИЕ / ПО НЕ ЗА МЕН /
А контактите ми се ограничават само с хора които са ми интересни и приятни . Доста години слугувах на хора ,които не го заслужаваха :drinks: ,но те не са виновни , такъв им е капацитета . Тези времена отминаха .
Цитат:
Iv Berov commented on his фотоалбум:

"ЧУХ гласа на един впечатляващ СЪРАТНИК от Съпротивата и вероятно най-достолепния и аристократичен ПРИЯТЕЛ на хората и на техните любимци - Dottore или Д-р БОБО Велев!

Една импресия СПЕЦИАЛНО за теб, Професоре..
....

ЧУХ южен славей във съня си..
Казват, песента му е един от пътищата да се докоснеш до БОГ.
А какво ли трябва да сториш, за да накараш боговете да те докоснат..
Ти, сигурно си научил тайната!
"
Особенно признателен ще съм на "враговете си "те един по един се разкриват поне в сайта . :D
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот stanil123 » Сря Яну 06, 2010 10:26 pm

Dr. Velev написа:ХОБИТО Е ЗА УДОВОЛСТВИЕ / ПО НЕ ЗА МЕН /
А контактите ми се ограничават само с хора които са ми интересни и приятни . Доста години слугувах на хора ,които не го заслужаваха :drinks: ,но те не са виновни , такъв им е капацитета . Тези времена отминаха .
Цитат:
Iv Berov commented on his фотоалбум:

"ЧУХ гласа на един впечатляващ СЪРАТНИК от Съпротивата и вероятно най-достолепния и аристократичен ПРИЯТЕЛ на хората и на техните любимци - Dottore или Д-р БОБО Велев!

Една импресия СПЕЦИАЛНО за теб, Професоре..
....

ЧУХ южен славей във съня си..
Казват, песента му е един от пътищата да се докоснеш до БОГ.
А какво ли трябва да сториш, за да накараш боговете да те докоснат..
Ти, сигурно си научил тайната!
"
Особенно признателен ще съм на "враговете си "те един по един се разкриват поне в сайта . :D
Докторе мисля че сте умен човек.(':think:')Какви ВРАГОВЕ какви филми та ние данеби да сме на война.Враг е силна дума но сигорно доста такива сте си създали,след като слет една две критики от моя страна и ме слагате в групата на ВРАГОВЕТЕ.Явно изкате да четете и чувате само хубави неща за вас.Че сте номер едно,най-можещия,най-великия че без вас нищо не става но уви нее така. :nono:
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Dr. Velev » Пет Яну 08, 2010 10:14 am

" Приятелю" явно нищо не си разбрал от казаното . Врагове е написано в кавички , а дори да искаш не можеш да си ми враг. От споделеното в личната ми поща разбрах , че доста хора са схванали послатието в горенаписаното от мен , така че отговора към теб все пак имаше смисъл . Относно конкурса в Пловдив , вината е на Асоциацията , която не го е съгласувала с националната изложба в Истамбул , къдетао ще се срещнем с ръководството на СОМ. Колкото и да не се харесва на някой имам много добри стари и нови приятели във вашата гилдия , така ,че мнението на еденици , много далеч от водещите ,не е от особенно значение за мен . Решил съм да последвам примера на Върбата и да не си губя времето повече :nono:
ПП Покнихте ли председателя Асоцияцията на конкурса ? Той няма да е в Истамбул. :wink:
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот todpetrov » Пет Яну 08, 2010 9:11 pm

Виж Станиле оказа се ,че пак са много малко важните :wink: ! Знаеш ли кучето бяга при салама не е обратното затова не се учудвай те , когато никой не го е ............ за Орфей :cry: СОМ незнаят за него е добре де знаят ,че е бил прочут музикант от древността :wink:
Сега всички ще ме намразите , но бях длъжен да споделя тази моя мисъл по този въпрос!
todpetrov
потребител
потребител
 
Мнения: 502
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:26 am
Местоположение: Добрич

Мнениеот paboev » Нед Яну 10, 2010 10:01 pm

Тоше ставаш цветарка :| :| :| :|
Аватар
paboev
потребител
потребител
 
Мнения: 179
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 7:14 pm

Следваща

Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта