Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Национална изложба на БАДП Пловдив 2010

Мнениеот Христо Чакмаков » Чет Ное 04, 2010 8:15 pm

refab написа:Поздравления за изложбата!... Съжалявам, че не съм видял, че има такава рубрика и повдигнах излишно тема!... Все пак, има основания да сепредположи, че може би е по-подходящо прояви за конкретни птици да се отразяват в разделите за такива птици!?... Сега във форума за цветни канарчета няма нищо, при положение, че се е провела цяла национална изложба - конкурс!... Това е парадокс!


Има правила за писане във форума,ако има въпроси за отделни птици и са за някой от породите цветни канари,нормално е да са в подходящата за целта рубрика.
Колега обърнете се за повече информация към Администратора или Модераторите.
Благодаря
Христо Чакмаков
потребител
потребител
 
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 8:51 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот Dr. Velev » Чет Ное 04, 2010 9:26 pm

Колега, изложбата беше не само за цветни канарчета, а също така и за фигурно- стойкови екзотика и папагали , участваха и много интересни гълъби .

ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Dr. Velev » Пон Ное 15, 2010 10:30 pm

Колеги стягайте се за догодина . Нашите приятели от Турция ни подаряват 800 изложбени клетки . допуснатите пропуски ще бъдат избегнати . Първо ще организираме голям и интелигентен щанд с много единични клетки за продажба на птици /Орфейчета също / Ще поканим участници от съседните страни , както и известни селекционери от Европа , които ще могат да донесат птици за продаване . Ще организираме и специален щанд за демонстрация и продажба на нашите певчески канарчета . Птиците ще могат да се прослушват , както го правят на големите изложби по света . Отворен съм за нови предложения и идеи.
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Berkant Molla » Вто Ное 16, 2010 2:30 am

Аз имам едно предложение и фишовете да са от нас и ако има нещо друго което можем да помогнем пак сме готови
Berkant Molla
потребител
потребител
 
Мнения: 115
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 1:01 am

Мнениеот sandan » Вто Ное 16, 2010 11:45 am

В предаването на Росица Кирилова тази събота, ще има репортаж от изложбата.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот Dr. Velev » Сря Ное 17, 2010 3:46 pm

Ние ще сме в Италия , ако е възможно някой да направи запис . От предишната изложба има диск мисля ,че ще мога да взема и от тази . Тренди се връща от Белгия на 18.12. Той също ще помогне .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Конкурси, изложби, пазари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта