Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ФАЗАНИ

Модератори: nikigeen, yuri

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот vasil penov » Пон Окт 03, 2011 8:42 am

fazana69 написа:и да спомена че са на около 6месеца

здр колега ами ако са мжки опа6ките трябва да са изсветлеи имат 6ипцета на краката наболи ако са женски трябва да са кафяжи с по тмни опа6ки по малки гави
vasil penov
потребител
потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 7:16 pm
Местоположение: pazardjik

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот Крис » Пет Окт 07, 2011 1:15 pm

Преди време бях писал в темата, относно Японски фазани, Някой знае ли дали се продават такива в България понеже имам един мой добър приятел който много ги е харесал а пък нещо не можем да ги намерим?
Поздрави на всички,
Крис :drinks:
Аватар
Крис
потребител
потребител
 
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Дек 05, 2010 10:21 am
Местоположение: Русе

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот hubavatairina » Сря Окт 12, 2011 3:20 pm

Колко пари струва един фазан?
hubavatairina
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 3:14 pm

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот robota » Сря Окт 12, 2011 4:16 pm

hubavatairina написа:Колко пари струва един фазан?


Между 5 и 1000 лева приблизително.
Аватар
robota
потребител
потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Ное 20, 2010 7:25 am
Местоположение: Полски Тръмбеш

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот neti » Нед Окт 30, 2011 3:13 pm

здравейте аз сьм нова във този сайт.Интересно ми е да се занимавам с различни декоративни птици.Имам джинки които гледам от 10 години.Това лято си купих яйца от монголски и корейски фазани,сложих ги на една джинка и ми се излюпиха 4 фазанчета.В момента вече са на 4 месеца и половина трите са женски единият мъжки,много са красиви мъжкият е вече оцветен и е много наперен.Търся да си купя едно петле джинка
neti
потребител
потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 3:00 pm

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот maratoneca81 » Нед Окт 30, 2011 4:34 pm

neti написа:здравейте аз сьм нова във този сайт.Интересно ми е да се занимавам с различни декоративни птици.Имам джинки които гледам от 10 години.Това лято си купих яйца от монголски и корейски фазани,сложих ги на една джинка и ми се излюпиха 4 фазанчета.В момента вече са на 4 месеца и половина трите са женски единият мъжки,много са красиви мъжкият е вече оцветен и е много наперен.Търся да си купя едно петле джинка

Пусни обява в Търся / Предлагам
"По света има повече пилета,отколкото хора''
Аватар
maratoneca81
потребител
потребител
 
Мнения: 212
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 4:41 pm

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот neti » Нед Окт 30, 2011 5:09 pm

Аз всъщност имам петле но съм чувала че на няколко години трябва да се сменя петела.Aко някой знае нещо по темата ще съм благодарна да ми каже.
neti
потребител
потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 3:00 pm

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот dr_lukanov » Нед Окт 30, 2011 8:10 pm

http://forum.pernati.com/viewtopic.php?f=34&t=3787

моля вижте тази тема: ВИРТУАЛНА ИЗЛОЖБА 2011, това е начин да покажете постигнатото през 2011 година и получите признание за труда и усилията.
Аватар
dr_lukanov
VIP
VIP
 
Мнения: 1921
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:55 am
Местоположение: Стара Загора

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот neti » Чет Ное 03, 2011 5:17 pm

Искам да споделя и попитам нещо което ме интересува.Тази година сложих на една джинка 5яйца от монголски фазан и 4 яйца от корейски фазан.Излюпиха ми се 3 от монголския и 1 от корейския,имам 3 женски и 1 мъжки който прилича на монголски.СЛЕДОВАТЕЛНО от трите женски едната е корейска фазанка.Как мога да разбера коя е тя ,какви са отличителните и белези.Ще съм благодарна ако някой може да ми отговори
neti
потребител
потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 3:00 pm

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот vasil penov » Чет Ное 03, 2011 6:29 pm

neti написа:Искам да споделя и попитам нещо което ме интересува.Тази година сложих на една джинка 5яйца от монголски фазан и 4 яйца от корейски фазан.Излюпиха ми се 3 от монголския и 1 от корейския,имам 3 женски и 1 мъжки който прилича на монголски.СЛЕДОВАТЕЛНО от трите женски едната е корейска фазанка.Как мога да разбера коя е тя ,какви са отличителните и белези.Ще съм благодарна ако някой може да ми отговори

колега здравеи ами кореиските фазанки са доста по светли на цвят дори по светли и от монголските розовия цвят около врата е мн слабо забелейим ии воб6те го няма цвета на окото е светал до синкав кражетата са кси синкаво сиви
vasil penov
потребител
потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 7:16 pm
Местоположение: pazardjik

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот nikigeen » Чет Ное 10, 2011 8:54 pm

Малко снимки на малко птици ,от ходенето ми ,което направих при Дани от Ловеч

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Николай Николов ,Кюстендил - (+359)898 60 11 33

"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее единствено с наша помощ" Джералд Даръл
Аватар
nikigeen
Модератор
Модератор
 
Мнения: 938
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 10:06 pm
Местоположение: гр.Кюстендил/с.Катрище

Re: ФАЗАНИ

Мнениеот mike123 » Чет Ное 10, 2011 9:04 pm

Хубави птици има този човек. :wink:
mike123
потребител
потребител
 
Мнения: 157
Регистриран на: Сря Юни 30, 2010 9:09 am
Местоположение: Плевен

ПредишнаСледваща

Назад към Фазани, пъдпъдъци

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта