Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


БАРКВП

Модератори: nikigeen, yuri

Re: БАРКВП

Мнениеот Petrov » Вто Мар 27, 2012 10:29 am

Малко снимки и от мен :
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение



Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 699
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 11:50 pm
Местоположение: Трявна § Пловдив

Re: БАРКВП

Мнениеот Petrov » Вто Мар 27, 2012 10:33 am

и победителите...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 699
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 11:50 pm
Местоположение: Трявна § Пловдив

Re: БАРКВП

Мнениеот TK3C-74 » Вто Мар 27, 2012 4:07 pm

lubaka написа:здравейте имаше петел светла колумбийска брама и кокошка светла колумбийска брама,но със синьо на кого бяха? бяха много едри :think:

птиците са на валмар
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: БАРКВП

Мнениеот Емо » Вто Мар 27, 2012 8:41 pm

Изображение

Поздравления приятелче!

Много награди си спечелил, а си и укротил боеца! Браво! :wink:
Аватар
Емо
потребител
потребител
 
Мнения: 1079
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 11:31 am
Местоположение: Благоевград

Изложбата в Търговище!

Мнениеот Емо » Вто Мар 27, 2012 8:46 pm

Трябва да поздравим Ицето и Пепи коитоq както се разбира отново изнесоха основната тежест на това отговорно представяне на нашата асоциация!

Кокошките ни все повече и повече се вписват чудесно в националните и международни изложби!

пп. много далече това Търговще :(
Аватар
Емо
потребител
потребител
 
Мнения: 1079
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 11:31 am
Местоположение: Благоевград

Re: БАРКВП

Мнениеот ned_99 » Вто Мар 27, 2012 8:55 pm

доволен съм,че видях всичко това на живо.птиците бяха на висота.а до колкото си спомням на последното събрание във велико търново имаше много отчаяние и песимизъм.оказа се,че дявола не бил толкова черен.радвам се за постигнатото до тук,а съм сигурен,че можем много повече.много,много благодарности на д-р ЛУКАНОВ за огромните усилия и време които отделя за развитието на нашата организация.ИЦО да си жив и здрав. :drinks:
Аватар
ned_99
потребител
потребител
 
Мнения: 175
Регистриран на: Сря Сеп 23, 2009 8:15 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: БАРКВП

Мнениеот Taro_68 » Вто Мар 27, 2012 9:10 pm

Благодаря за поздравленията към мен Емо ! Аз от мое име искам да благодаря на Д-р Луканов и Петър Петров за отлично създадената организация и съветите и напъдствията , които ми дадоха . Да се надяваме , че следващата изложба ще бъде по - голяма и с по - голям брой кокошеви . А до тогава пожелавам на всички много пиленца през новия сезон ! :wink: :wink:
Изображение
Taro_68
VIP
VIP
 
Мнения: 152
Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 2:44 pm
Местоположение: Добрич

Re: БАРКВП

Мнениеот DZATARA » Вто Мар 27, 2012 10:56 pm

Браво на Християн Христов,момчето ми напълни душата,също така и на доктора и всички останали,съжалявам че съм страшно зает и не можах да присъствам,но за напред ще гледам да се поправя.Поздрави на всички :drinks: :drinks: :drinks:
Аватар
DZATARA
VIP
VIP
 
Мнения: 172
Регистриран на: Пет Апр 15, 2011 8:52 pm
Местоположение: София

Re: БАРКВП

Мнениеот lubaka » Чет Мар 29, 2012 10:38 am

TK3C-74 написа:
lubaka написа:здравейте имаше петел светла колумбийска брама и кокошка светла колумбийска брама,но със синьо на кого бяха? бяха много едри :think:

птиците са на валмар

мерси за отговора :) много ми харесаха птиците му :cool:
Аватар
lubaka
потребител
потребител
 
Мнения: 93
Регистриран на: Пон Яну 31, 2011 11:55 pm
Местоположение: варна,търговище

Re: БАРКВП

Мнениеот TK3C-74 » Чет Мар 29, 2012 11:53 am

lubaka написа:
TK3C-74 написа:
lubaka написа:здравейте имаше петел светла колумбийска брама и кокошка светла колумбийска брама,но със синьо на кого бяха? бяха много едри :think:

птиците са на валмар

мерси за отговора :) много ми харесаха птиците му :cool:

доколкото разбрах, вече не са негови. продал ги е на изложбата.
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: БАРКВП

Мнениеот dr_lukanov » Пон Юни 11, 2012 8:55 pm

Здравейте,

имам няколко новини за всички настоящи и бъдещи членове на БАРКВП след проведеното Общо събрание на СГПБ на 02.06.2012 г в град Плевен.

Всички членове на БАРКВП могат да се възползват от оферта за организирано посещение на Европейската изложба в Лайпциг, Германия тази година. Съвместно с нея ще се проведе Националната изложба в Германия, Регионална изложба Лайпциг, Национална младежка изложба и Национална изложба на декоративни птици. Очакват се над 100 000 птици и колеги от цял свят. Всеки член желаещ да посети изложбата трябва да ме информира до края на месец юни (може да се направи резервация и за близък човек). Офертата е организирано от СГПБ пътуване с автобуси (специално за развъдчици членове на дружеството) до Лайпциг през Сърбия, две нощувки в хотел в центъра на Лайпциг с осигурена блок-маса, организирано посещение на изложбените палати и връщане през Румъния (за да може безпрепятствено да се внесат птици закупени там ...). Цена на пакета: 450 лв!!!

През средата на месец август в рамките на два дни ще се проведе Национален съдийски семинар в с. Вонеща вода, област Велико Търново под патронажа на СГПБ с цел обучаване на кандидат съдии и действащи такива. Семинара ще засяга важни теми относно оценяването на гълъби, кокошеви и водоплаващи птици. Лектори ще бъдат уважавани международни и национални съдии от България. След приключване на семинара всеки присъствал ще положи изходен тест и успешно завършилите, ще получат сертификат за успешно завършен съдийски курс. Съвместно със семинара ще се проведе и Общо събрание на СГПБ. Цена на куверта (закуска с нощувка): 25 лв. Таксата за участие в съдийския семинар ще е символична. Всеки желаещ да участва в семинара трябва да потвърди участието си до 10:00 часа на 15.06.2012 г (петък).
Лице за контакт: д-р Христо Луканов, тел: 0898 419751, имейл: dr_lukanov@abv.bg.

Заявката за пръстени на Европейската асоциация за 2013 година е до 05.07.2012 г (вкл.), всеки желаещ член на БАРКВП да закупи пръстени на ЕЕ трябва да ме информира до тази дата: д-р Христо Луканов, тел: 0898 419751, имейл: dr_lukanov@abv.bg. Цена на брой пръстен: 0,60 лв.
Заявката за официалните пръстени на БАРКВП за 2013 година ще се извърши до края на месец септември, 2012 година. Цена за брой пръстен: 0,50 лв. Лице за контакт: д-р Христо Луканов, тел: 0898 419751, имейл: dr_lukanov@abv.bg.
Аватар
dr_lukanov
VIP
VIP
 
Мнения: 1921
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:55 am
Местоположение: Стара Загора

Re: БАРКВП

Мнениеот dr_lukanov » Пон Юни 18, 2012 1:12 pm

Излезе новото издание на Aviculture-Europe, където има поместена статия за изложбата в Търговище (насоката е към българските породи гълъби представени там, но е опоменато и участието на БАРКВП). За моя голяма радост чувам положителни отзиви за нашето представяне на този очакван от любителите птицевъден форум от колеги посетили изложбата от България, Румъния и Сърбия. Искрено се надявам участието на местните и Национална изложби на сектор кокошеви и водоплаващи птици да става все по-силно и масово за напред.

http://www.aviculture-europe.nl/nummers/12E03A11.pdf
Аватар
dr_lukanov
VIP
VIP
 
Мнения: 1921
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:55 am
Местоположение: Стара Загора

ПредишнаСледваща

Назад към Пернати на двора

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта