Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Края на света беше реален

Модератори: nikigeen, yuri

Края на света беше реален

Мнениеот soton » Вто Яну 01, 2013 6:25 pm

Толкова шантава беше природата през тази година,че според мен това е било предречено.
Едно от мойте кокошлета излюпи пиленца в началото на декември:

Изображение

а след нея,на 10.12.2012 се разквачи една брама и сега чакам да се излюпят поленца утре.Как ще ги гледам цяла зима не ми е ясно!
защо да е просто като може да е сложно
skype "naskogeorgiev61"
0878640251
близо до София
Аватар
soton
потребител
потребител
 
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 2:51 pm
Местоположение: Sofia

Re: Края на света беше реален

Мнениеот ZDRAVKO » Вто Яну 01, 2013 7:33 pm

Аз съм имал много такива случаи през годините и сега съм в подобно положение миналия месец кокошките сменяха перата и въобще не поглеждах в полузите и сега имам 4 пилета от квачка на един месец и ги отглеждам с лампа и няма проблем :cool:
Аватар
ZDRAVKO
потребител
потребител
 
Мнения: 296
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 9:26 pm
Местоположение: SOFIA

Re: Края на света беше реален

Мнениеот sal4o » Чет Яну 03, 2013 8:49 pm

soton написа:Толкова шантава беше природата през тази година,че според мен това е било предречено.
Едно от мойте кокошлета излюпи пиленца в началото на декември:
...........

а след нея,на 10.12.2012 се разквачи една брама и сега чакам да се излюпят поленца утре.Как ще ги гледам цяла зима не ми е ясно!


Колега, случва се и това,едно съм сигурен - ще си ги гледаш с много мерак. Да ти е честито!
sal4o
потребител
потребител
 
Мнения: 32
Регистриран на: Съб Мар 10, 2012 9:06 pm


Назад към Пернати на двора

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта